تبلیغات
Free download - دانلود کارتون روباه و سگ شکاری

Free download
 
 عکس   دانلود کارتون روباه و سگ شکاری

«تاد» (میچل) یک بچه روباه است که مادرش او را رها کرده و پیرزنی، «ویدو توئید» (نولان)، نگه‌داری او را به‌عهده گرفته است. از طرفی «ایمس اسلید» (آلبرتسن)، همسایه «ویدو توئید» که یک شکارچی است، نیز توله‌سک شکاری به‌نام «کاپر» (فلدمن) را خریده است. بچه‌روباه و توله‌سگ خیلی زود با هم دوست می‌شوند، تا اینکه «کاپر» مجبور می‌شود با صاحبش و سگ پیری به نام «رئیس» (باترام) برای یادگیری وظایفش به‌عنوان سگ شکاری از انجا برود. بهار بعد که «کاپر» (راسل) باز می‌گردد، «تاد» (رونی) یک روباه بالغ شده است. در یک شکار، «رئیس» و «کاپر»، «تاد» را تعقیب می‌کنند و او از روی خطوط راه‌آهن فرار می‌کند، ولی «رئیس» در اثر برخورد با قطار مجروح می‌شود و «کاپر»، «تاد» را به‌خاطر این واقعه سرزنش می‌کند. «ویدو توئید» که فهمیده «تاد» باید زندگی در طبیعت را فرا بگیرد، او را آزاد می‌کند.

در اینجا «مامان بزرگ» (بیلی)، یک جغد پیر، به کمکش می‌آید و او را با روباه ماده‌ای به نام «ویکسی» (دانکن) آشنا می‌کند. اما «ایمس» که به‌دنبال او است، در حین تعقیب با یک خروس سیاه بزرگ رودررو می‌شود و «کاپر» نیز که برای کمک به صاحبش جلو می‌رود، زخمی می‌شود. «تاد» با شنیدن ناله‌های دوستش، به سراغ‌شان می‌رود، با خرس درگیر می‌شود و دوتائی به درون جریان خروشان آب می‌افتند. بعدتر وقتی «تاد» از آب بیرون می‌آید، با «ایمس» اسلحه به دست روبه‌رو می‌شود اما «کاپر» بین‌شان می‌ایستد و بالاخره شکارچی تسلیم می‌شود. حالا «کاپر» و «تاد» می‌دانند که دوستان ابدی هم هستند.

با این که ولفگانگ رایترمن بر ساخته شدن روباه و سگ شکاری نظارت کامل داشته است اما فیلم به‌طور عمده کار نقاشانی به شمار می‌آید که پس از مرگ والت دیزنی به خدمت کمپانی درآمدند. مضمون فیلم بیشتر مناسب ژانر «داستان‌های حیواناتِ» کمپانی به‌نظر می‌آید (چیزی مثل سفر باور نکردنیِ فلچر مارکل، ۱۹۶۳) و انتخاب قالب نقاشی متحرک برای آن مزیتی به‌شمار نمی‌آید. چرا که هیچ یک از شخصیت‌های اصلی «زنده» عمل نیاومده‌اند. شوخی‌ها نیز اندک و با فاصله‌های بسیار از یکدیگر عرضه می‌شوند.

با این همه، فیلم از لحاظ تجاری و انتقادی نسبت به تمام فیلم‌های بلند نقاشی متحرک که کمپانی پس از مرگ دیزنی تولید می‌کند با استقبال بیشتری روبه‌رو می‌شود..

 

حجم برنامه:  ۷۳۵ مگابایت

دانلود :لینک مستقیم

پسورد فایل فشرده : www.alborzdownload.comادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ جمعه 3 تیر 1390 توسط Arman Jahanpour
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

چت

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب وبلاگ

download

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا